Knicks pokonują słońce 120-107

04/11/2017 0
Knicks siedzieć w polu przed słońcem. Finał Knicks pokonał słońce 120-107.

W tej grze Porzingisi dołożył 37 punktów, 7 zbiórek i 1 kradł 3 bloki, Hardaway zdobył 21 punktów i 1 kradł, Kanter zyskuje 16 punktów, 15 zbiórek i 1 blok. Słońce, Booker zdobył 34 punkty i 2 przechwyty, Chandler zdobył 13 punktów i 10 zbiórek, Josh - Jackson stanowiły 13 punktów i 1 kradzież basket tröjor.

Po otwarciu, pierwsza 1 minuta 9 sekund, Kanter podał piłkę, Boltzinger uderzył w skoczka. Pierwsze 5 minut 10 sekund, Porzingisi faul podczas strzelania w Warren, dając Słońcu 2 rzuty wolne. 9 minut i 47 sekund, piłka ręczna Bolzinger Jisi przegrała, to Buke kradnie. Knicks rozpoczął szalony atak na zbiórki, sekcja ta zdobyła 17 zbiórek, w tym trzy ofensywne zbiórki, jedna z Kanter przyczyniła się do 7 zbiórek. Pierwsza sekcja bitwy, wynik na polu wynosi 32-19, a Knicks prowadzi 13 punktów.

Druga sekcja z powrotem, pierwsze dwie minuty i 45 sekund, Eurazjata przesłała subtelnie, Troy trzeci trafił w długi strzał. Pierwsze 5 minut i 29 sekund, McDermott sfaulował w strzelaniu Chandlera, dając rzut wolny 2 Słońce. 7 minut i 6 sekund, piłka ręczna Bender przegrała piłkę, kradnie Bobby'ego. Ta sekcja ma ogromną przewagę w słońcu, złapała 17 zbiórek w tej sekcji, w tym osiem ofensywnych zbiórek, w tym Josh - Jackson, który przyczynił nba kläder się do trzech zbiórek, ale pomimo widocznej przewagi koszyka nadal nie udało się zawęzić luki punktowej. Knicks grają gładko z tą sekcją zespołu, wykonując w sumie osiem asyst, jeden z Jacka wysłał kolegę z drużyny na cztery podania. Knicks wielokrotnie trafiały w kosz, strzelając 10 rzutów wolnych, karając 8 bramek i strzelając 80,00 procent z linii rzutów wolnych. Połowa, Knicks do 15 punktów prowadzi do następnej sekcji.

Łatwe walki boczne w drugiej połowie, pierwsze 15 sekund, przegrana piłka ręczna Jack, była kradzieżą Buke. W 37. sekundzie Josh Jackson sfaulował strzał Hathaway i dał Knicksowi dwie próby rzutu wolnego. Pierwsze 53 sekundy, otrzymując podanie od Bookera, Chris odniósł sukces jako trzeci. Słońce ma ogromną przewagę w środku, w tej sekcji zebrało się w sumie 18 zbiórek, w tym 10 zbiórek ofensywnych, Ryanowi, który przyczynił się do 3 zbiórek, ale mimo oczywistych zalet koszyka wciąż nie udało się zawęzić luki punktowej. Słońce padło trzy punkty, zespół zagłosował w tej sekcji 13 trzech punktów, ale współczynnik trafień wyniósł tylko 23,08%. Słońce wielokrotnie uderzyło w kosz, 11 rzutów wolnych, kara 7 bramek, procent rzutów wolnych przebija 63.64%. Trzy skończone, słońce za 76-92.

Czwarty kwartał, pierwsze 4 minuty i 18 sekund, Booker wsunął piłkę, został kradnący. 7 minut i 12 sekund, Josh - Jackson fauluje na strzałach Bolz Githis, daje Knicks szansę rzut wolny. 8 minut i 51 sekund, Jack podawał piłkę, Hardaway trzeci trafił w długi strzał. Knicks zbudował mur z żelaza na końcu defensywnym, sekcja ta wysłała 5 bloków, odsetek strzelania przeciwnika zmniejszył się do 47,62%. Gra zakończyła się, Knicks pokonał słońce 120-105, dokonał zwycięstwa w grze.